W sobotę 8 marca w Pelplinie u ks. Przewodnika zebrała się grupa operacyjna – media naszej grupy pielgrzymkowej w składzie Beata, Małgosia i Kasia.

Debatowaliśmy nad tym, jak naszą grupę promować i rozweselić – mamy na to kilka ciekawych pomysłów, ale niech na razie pozostaną one naszą słodką tajemnicą.

Niemniej już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy, będziemy działać radiowo, telewizyjnie, w social mediach, fotografować, filmować, organizować zabawy i integracje.

Categories: