Witajcie Kochani Pielgrzymi, jak już zapewne zdążyliście przeczytać w piątek i sobotę byliśmy na trasie naszej pielgrzymki. Macie Wszyscy serdeczne pozdrowienia od Księży Proboszczów oraz naszych kochanych gospodarzy, którzy z utęsknieniem czekają na Was.
W dalszym ciągu aktualne są obostrzenia dotyczące noclegów u gospodarzy (za wyjątkiem tych, którzy będą chcieli przyjąć np. stałych pielgrzymów – dzwońcie do Waszych gospodarzy i pytajcie).
Podczas objazdu trasy udało nam się załatwić świetlice wiejskie, remizy i szkoły czyli noclegi grupowe.  (z małym wyjątkiem Wrząca Wielka i Kiedrzyn, ale to tylko dwa noclegi pod gołym niebem  – pracujemy nad tym, aby i tam był dach nad głową). Jeśli ktoś się martwił czy będzie miał nocleg, to chyba przestał się martwić. – mam nadzieję.
Kochani Pielgrzymi grupy Kociewie, zapraszam do wspólnego pielgrzymowania. To 30., okrągła rocznica Pielgrzymki Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę, nasza Diecezja będzie przewodniczyła Mszy św. na wałach. Nie może zabraknąć Kociewiaków, oczywiście w strojach kociewskich.

Zapisujcie się !!! Formularz dostępny na stronie internetowej. Jeśli macie pytania zapraszam na spotkania przedpielgrzymkowe.

Categories:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap