Kochani Pielgrzymi Grupy KOCIEWIE. Dzisiaj mamy przepiękny dzień w którym pamiętamy o naszych cudownych mamach. Dzień Matki, to także dzień kiedy sercem jesteśmy przy Niebieskiej Mamie – Maryi.

Z wielką radością w sercu pragnę Was zaprosić do wspólnego pielgrzymowania do MAMY!!! Już po raz 32. wyruszymy w KOCIEWSKIEJ pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, gdzie oczekuje nas Maryja.

Zaplanujcie sobie zatem czas od 31 lipca do 13 sierpnia, aby ze łzami w oczach i głębokim wzruszeniem serca pochylić się u stóp Jasnogórskiej Pani-Naszej Kochanej Mamy i powierzyć Jej orędownictwu cały bagaż intencji.

Zapraszam do odwiedzania strony internetowej naszej pielgrzymki, gdzie pojawiają się najnowsze informacje dotyczące całorocznej formacji pielgrzymów jak również i te dotyczące naszego tegorocznego pielgrzymowania.

Szykujcie stroje kociewskie, dzwońcie do Waszych gospodarzy, zapraszajcie do wspólnego pielgrzymowania Wasze rodziny, przyjaciół, kolegów i koleżanki. Niedługo ruszą zapisy i pojawią się informacje w Waszych parafiach. Niech będzie to piękny czas!!!

Do zobaczenia na pielgrzymim szlaku.
Wasz Przewodnik ks. Piotr

Categories:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap