Kochani Pielgrzymi grupy Kociewie, już w za tydzień w poniedziałek 31 lipca wyruszymy na pątniczy szlak. O godz. 6:00 Msza św. z błogosławieństwem Biskupa Pomocniczego Arkadiusza Okroja. (Proszę, aby bagaże złożyć najpóźniej do godz. 5:40).

Na Mszę św. zapraszam w strojach kociewskich (proszę jeśli to możliwe o stroje również na wejście pielgrzymki, możemy stroje dowieźć na Jasną Górę, podpisane stroje można przynosić na plebanię parafii św. Wojciecha do 11 sierpnia).

Wszystkich, którzy wybierają się na pielgrzymkę czy to na całą, czy na jeden dzień czy na kilka dni, proszę o zapisywanie się przez formularz internetowy, usprawni to pracę bazy pielgrzymkowej. Przypominam również o wydrukowaniu formularza uczestnika pielgrzymki. (formularz należy wydrukować na jednej kartce – dwustronnie, wypełnić i dostarczyć do bazy pielgrzymki).

Jeśli chodzi o pakiet pielgrzyma i odbiór w dalszym ciągu czekam na chusty pielgrzymkowe, o możliwości odbioru przed pielgrzymką poinformuję jak tylko przyjdzie paczka.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: grupakociewie@gmail.com 

Categories:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap