W dniach 19 i 26 lipca o godz. 15:00 w salce katechetycznej przy Parafii św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim, odbyły się spotkania przedpielgrzymkowe. W tym miejscu pragnę wszystkim podziękować za obecność i wszelką życzliwość, za miłą atmosferę i rozmowy.
Podczas spotkań został przedstawiony regulamin tegorocznego pielgrzymowania (dostępny tutaj) który obecni pielgrzymi podpisali oraz wyrazili zgody konieczne do pielgrzymowania. Pielgrzymi, którzy byli nieobecni mogą pobrać zgody tutaj:
ZGODA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ
ZGODA OSOBY PEŁNOLETNIEJ
i wypełnione dostarczyć do biura parafialnego lub w dzień przybycia na trasę pielgrzymki przed Mszą św. do księdza przewodnika.

W tym roku pielgrzymka odbywa się sztafetowo (pątnicy pielgrzymują jeden dzień). Pielgrzymowanie rozpoczyna się rano Mszą św. i kończy tego samego dnia po dotarciu do miejsca docelowego.
31 lipca
– Msza św. o godz. 6:00 w parafii św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim – przybycie do Osieka ok. godz. 17:40
1 sierpnia
– Msza św. o godz. 6:30 w parafii św. Rocha w Osieku – przybycie do Laskowic ok. godz. 18:00
2 sierpnia
– wyjście z Laskowic o godz. 6:00 – przybycie do Unisławia ok. godz. 18:30
3 sierpnia
– Msza św. o godz. 6:00 w parafii św. Bartłomieja w Unisławiu – przybycie do Torunia ok godz. 17:00
4 sierpnia
– Msza św. o godz. 6:00 w Katedrze św. Janów w Toruniu – przybycie do Straszewa ok godz. 18:00
5 sierpnia
– Msza św. o godz. 6:00 w parafii św. Marcina w Straszewie – przybycie do Czarnocic ok. godz. 19:00
6 sierpnia
– Msza św. o godz. 6:00 w świetlicy w Czarnocicach – przybycie do Wrzącej Wielkiej ok. godz. 18:30
7 sierpnia
– Msza św. o godz. 6:00 w parafii św. Jakuba Apostoła w Wrzącej Wielkiej – przybycie do Orzeszkowa ok. godz. 19:00
8 sierpnia
– Msza św. o godz. 6:30 u Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi w Uniejowie (nie wychodzimy z Orzeszkowa ale z Uniejowa !!!) – przybycie do Ralewic ok. godz. 18:00
9 sierpnia
– Msza św. o godz. 6:30 w OSP Ralewice – przybycie do Rembieszowa ok. godz. 18:15
10 sierpnia
– Msza św. o godz. 6:30 w kaplicy w Rembieszowie – przybycie do Stanisławowa I ok. godz. 18:00
11 sierpnia
– Msza św. o godz. 7:00 w parafii św. Michała Archanioła w Chabielicach (nie wychodzimy z Stanisławowa I ale z Chabielic !!!) – przybycie do Nowej Brzeźnicy ok. godz. 17:00
12 sierpnia
– Msza św. o godz. 6:00 w parafii św. Jana Chrzciciela
w Nowej Brzeźnicy – przybycie do Kiedrzyna ok. godz. 16:00
13 sierpnia
– wyjście z Kiedrzyna o godz. 5:50 – przybycie na Jasną Górę ok. godz. 7:15 – po dotarciu do Kaplicy Cudownego Obrazu od razu będzie Msza św.

Informacja dla kierowców: istnieje możliwość odstawienia samochodu (do miejsca docelowego danego dnia), kierowców pielgrzymów (wpisanych na listę) którzy chcieliby pielgrzymować w grupie. Wiąże się to z przybyciem przynajmniej 1,5 godziny wcześniej, tak aby odwieźć samochody i powrócić na Mszę św. rozpoczynającą pielgrzymowanie. Wszystkich chętnych kierowców proszę o kontakt drogą mailową: grupakociewie@gmail.com (Proszę podać imię i nazwisko i dzień przybycia).

Pakiety pielgrzyma będzie można odebrać w dniu rozpoczęcia pielgrzymowania lub wcześniej (w zależności kiedy dotrą do mnie)

Gdyby pojawiły się jakieś pytania, chętnie służę pomocą. Zwracam się jeszcze raz z serdeczną prośbą do subskrybowania kanału YouTube naszej pielgrzymki oraz do duchowej łączności każdego dnia o godz. 20:00 w kościele św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim.


Wasz Przewodnik

Categories:

Share via
Copy link
Powered by Social Snap